14 مهر 1399   |  مقاله   |  اینترنت و شبکه

اضافه شدن قابلیت استوری و پیام رسان داخلی به لینکدین

لینکدین اعلام کرده است به زودی این اپلیکیشن با ظاهر جدید برای کاربران عرضه خواهد شد.

اپلیکیشن لینکدین که به عنوان یک شبکه اجتماعی کسب و کار فعالیت می‌کند، از این پس قابلیت‌هایی مانند پیام‌رسانی و همچنین استوری را برای کاربران فراهم خواهد کرد. تصاویر و ویدیو های به اشتراک گذاشته شده در استوری همانند اینستاگرام پس از ۲۴ ساعت به طور خودکار از بین می روند.

قابلیت های جدید لینکدین اکنون در کشورهایی مانند برزیل، استرالیا، فرانسه و هند در حال آزمایش است. این شرکت اعلام کرده پس از این کشورها استوری در کشورهایی مانند ایالات متحده و کانادا نیز انجام خواهد گرفت و پس از آن در اختیار کلیه کاربران خواهد بود. کلیه کاربران این شبکه اجتماعی از این پس می توانند به دنبال تولید محتویات ویدیویی برای به اشتراک گذاری در این شبکه اجتماعی باشند.

برای اولین بار قابلیت استوری در سال ۲۰۱۳ توسط پیام رسان اسنپ چت در اختیار کاربران قرار گرفته بود. پس از آن فیسبوک، اینستاگرام، یوتیوب و توییتر نیز تمامی نسخه های به روز خود را به این قابلیت مجهز کردند. اخیراً پینترست نیز اعلام کرده است به دنبال افزودن ابزار استوری مخصوص به این شبکه اجتماعی است. البته تمام محتوا های ویدیویی و تصاویر قرار گرفته در استوری این پلتفرم پس از ۲۴ ساعت محو نخواهند شد.

انتهای پیام/


درباره نویسنده

دانشمند تحریریه آنلاین

عضو قلم طلایی از تاریخ 1397/11/26
8
0
برای نظر دادن ابتدا وارد شوید!