6 دی 1397   |  خبر   |  فناوری

دوربین‌های جدید فاز وان

شرکت فاز وان به تازگی سه دوربین جدید تولید کرده که از دقت بسیار بالای برخوردارند و در گذر زمان با تحولات به روز می‌شوند.

به گزارش دانشمندآنلاین به نقل از سی نت، شرکت فاز وان دوربین‌هایی ساخته که دقت فوق العاده‌ای دارند و به صورت ماجولار طراحی شده و بخش‌های مختلف آنها در گذر زمان به روز می‌شوند. این شرکت، به پلتفرمی به نام XF IQ4 Infinity  ایجاد کرده که بر مبنای آن سه دوربین جدید با دقت فوق العاده و اجزایی که به روز می‌شوند تولید شده‌اند.

یکی از این سه دوربین IQ 4 150 MP است که 151 مگاپیکسل دقت تصویر دارد و دیگری IQ 100 MP Trichromatic است که دقتش 101 مگاپیکسل است و سومین دوربین IQ 4 150 MP Achromatic  است که دارای 151 مونوکروم مگاپیکسل دقت است و حساسیت آن برای عکاسی از سوژه‌ها در شب بالاست.

شرکت فاز وان اعلام کرده که پلتفرم مورد استفاده در این دوربین‌ها در گذر زمان به روز شده و می‌توان با جدیدترین تحولات به روز شوند و امکانات تازه‌ای به آنها افزود.

این شرکت جزئیات بیشتری درباره این پلتفرم ارائه نداد و تنها گفت که در طراحی این پلتفرم از حسگرهای به خصوصی استفاده شده و همه دوربین‌ها می‌توانند فایل‌های RAW  را به JPEG مبدل کنند. قیمت این سه دوربین به ترتیب 52، 48 و 55 هزار دلار اعلام شده است.

 

 


درباره نویسنده

صدرا رحمانی

عضو قلم نقره ای از تاریخ 1397/11/16
8
4
برای نظر دادن ابتدا وارد شوید!